Demobil

Szelki do pasa oprzyrządowania Bundeswehr (1016321)

Cena

9.99 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalne szalki do taktycznego pasa oprzyrządowania, pochodzą prosto z magazynów Armii Niemieckiej. Stanowią podstawowy element oporządzenie Bundeswehry. Wykonane w kolorze oliwkowym. Wykonane z bardzo solidnego materiału, wytrzymują bez problemu obciążenie kilkunastu kilogramów. Na przypiętym do nich pasie swobodnie możemy przenosić narzędzia, akcesoria sportowe, czy ASG. Szelki posiadają regulację.

Stan: produkt znajduje się w stanie dobrym, może posiadać lekko wyblakły kolor. Szelki są jednak w 100% sprawny techniczne.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opinie (25 ocen)

4.1

Polecamy również

Pas taktyczny oprzyrządowania Bundeswehr (1016320)

Pas taktyczny oprzyrządowania Bundeswehr (1016320)

Oryginalny pas do oprzyrządowania pochodzący prosto z magazynów Armii Niemieckiej. Wykonany w kolorze oliwkowym. Stanowi podstawowy element oporządzenie Bundeswehry. Pas zapinany jest przy pomocy...

Ładownica wojskowa Bundeswehra G3 (1016322)

Ładownica wojskowa Bundeswehra G3 (1016322)

Oryginalna ładownica pochodząca prosto z magazynów Armii Niemieckiej. Pierwotnie przeznaczona do przechowywania dwóch magazynków G3. Posiada charakterystyczny dla wojsk niemieckich system...