Układ:
Sortuj: Cena: Nazwa:

Noże z głownią stałą

Jednym z podstawowych narzędzi, jakie powinno się znaleźć w wyposażeniu każdego miłośnika militariów, survivalu jest nóż. Te, które mają stałą głownię, charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i wielofunkcyjnością, niekiedy szerszą, niż wykazują noże składane. To niezmienny element ekwipunku wielu armii, ale też każdego pasjonata przygód na łonie natury. Ostrą krawędzią można ciąć, skrobać, skórować czy strugać. Natomiast dzięki zastosowaniu w niektórych modelach ząbkowanego ostrza można nimi piłować nawet grubsze gałęzie, a cięższa głowica może zastąpić młotek. Odpowiednie wyprofilowanie części ostrzy umożliwia również ich rzemieślnicze wykorzystanie. Z drugiej strony specjalne kształty, jak na przykład karambitów, nadają się doskonale do treningu walki wręcz. Warto również wrócić uwagę na ich wygląd. Noże mogą być proste, jednokolorowe, jak i posiadać efektowny kamuflaż.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz idealne wyposażenie myśliwych, potrzebujących odpowiedniego ostrza na polowanie, survivalowców, graczy ASG czy też żołnierzy. Dostępna broń biała to nie tylko klasyczne noże, w tym:

  • taktyczne,
  • bojowe,
  • myśliwskie,
  • finki.

To też modele przeznaczone do rzucania jak na przykład shurikeny i wiele innych. W prezentowanej ofercie nie zabrakło też maczet czy toporków, które są przydatne w każdej outdoorowej aktywności. Proponujemy również zakup samych kling lub okładzin rękojeści, dzięki czemu będziesz mógł sam naprawić swój ulubiony nóż.

Noże z głownią stałą

Ocena (9 ocen):

Średnia ocena: 4.3 Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Pół gwiazdki