Filtruj

Cena:
Waga:
Producent:
Układ:
Sortuj: Cena: Nazwa:

Ładownice, kieszenie, pokrowce

Posiadany ekwipunek powinien zagwarantować jak najwięcej miejsca na poszczególne narzędzia i akcesoria. Współczesne wyposażenie żołnierza nowoczesnej armii oparte jest na systemach modularnych, w tym ALICE, MOLLE i PLCE. Do kamizelek można mocować ładownice na magazynki z amunicją do broni podstawowej lub pistoletu, a także torby, w tym zrzutowe lub pokrowce na manierkę czy wszelkie inne akcesoria.

W sklepie internetowym NaOstrzu.pl masz możliwość zakupienia najlepszych elementów wyposażenia, przeznaczonych do najróżniejszych typów kamizelek. Potrzebna Ci ładownica DPM? Czy może wersja w kamuflażu US Army? Znajdziesz tu torby w najróżniejsze wzory maskowania – w tym też:

  • flectarn,
  • moro,
  • MTP,
  • tiger stripes.

Co z pewnością Cię ucieszy – oferujemy sprzęt z demobilu, a więc np. oryginalne ładownice DPM. Wiele z tych produktów jest w stanie bardzo dobrym, dzięki czemu staną się efektownym i funkcjonalnym dodatkiem do Twojego wyposażenia. Zachęcamy więc do zakupu ładownic na amunicję, jak i pokrowców i toreb, dzięki którym wszystkie akcesoria będą miały swoje miejsce w ekwipunku.

Ładownice, kieszenie, pokrowce

Ocena (8 ocen):

Średnia ocena: 4.5 Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Pół gwiazdki