Filtruj

Cena:
Waga:
Producent:
Układ:
Sortuj: Cena: Nazwa:

Demobil wojskowy: ubrania, odzież i akcesoria

Przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę dla wszystkich miłośników historii, jak i po prostu dla tych osób, które uwielbiają kolekcjonować militaria lub nawet korzystają z nich na co dzień, uprawiając szeroko pojęty outdoor. Demobil, czyli rzeczy pochodzące prosto z magazynów wojskowych armii różnych państw świata m.in. z: armii polskiej, US Army, brytyjskiej, niemieckiej. W tej kategorii znajdziecie wiele wartościowych i przydatnych rzeczy do turystyki i survivalu, jak i na co dzień. Począwszy od mundurów, poprzez ładownice, plecaki wojskowe i kończąc na skrzyniach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno kolekcjoner militariów, jak i uczestnicy obozów survivalowych, wędkarze, myśliwi czy miłośnicy ASG i paintballa.

Mamy dosłownie wszystko, co powinien posiadać przy sobie wojskowy. Na wyposażeniu żołnierzy znajdują się między innymi:

  • magazynki,
  • kabury,
  • wygodne i wytrzymałe obuwie,
  • specjalne racje żywnościowe (w tym konserwy),
  • wyposażenie taktyczne.

Istotną częścią naszej oferty jest z pewnością odzież wojskowa stosowana zarówno przez żołnierzy, jak i w obronie cywilnej. Ponieważ są to produkty oryginalne, pochodzące z demobilu, cechuje je najwyższa jakość wykonania. Buty, ubrania i pełne umundurowanie sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach oraz zawsze zagwarantują wysoki komfort użytkowania.

Nasz sklep z demobilem to najlepsze miejsce, aby zamówić wszystkie potrzebne akcesoria survivalowe, jak również części do broni dla miłośników strzelania. Posiadamy dodatkowo wyposażenie dedykowane wszystkim, którzy uprawiają turystykę, w tym między innymi poręczne i wytrzymałe noże, wygodne oraz pojemne plecaki czy doskonałej jakości odzież na każde warunki pogodowe.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy pełną oryginalność wszystkich produktów, wysoką jakość ich wykonania, a do tego niezwykle konkurencyjną cenę. Nie ma znaczenia, czy jesteś kolekcjonerem, czy potrzebny Ci ekwipunek o pełnej funkcjonalności, niezbędny podczas każdej wyprawie terenowej. U nas znajdziesz to wszystko, mając gwarancję ekspresowej dostawy.

Demobil

Ocena (8 ocen):

Średnia ocena: 4.4 Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Pół gwiazdki