Survival i turystyka

Filtruj

Cena:
Waga:
Producent:
Układ:
Sortuj: Cena: Nazwa:

Zestawy survivalowe, przetrwania

Nasz sklep internetowy posiada zróżnicowaną ofertę zestawów survivalowych umożliwiających przeżycie nawet w najcięższych warunkach. To niezbędne wyposażenie dla wszystkich osób, które praktykują survival albo bushcraft.

Jak powszechnie wiadomo akcesoria militarne są tworzone tak, aby dawały jak największe szanse na przeżycie. Dlatego każdy zestaw przetrwania jest mniej lub bardziej wzorowany na rozwiązaniach przetestowanych już przez wojsko. Oferujemy sprzęt survivalowy, który odznacza się takimi cechami jak niezawodność, wygoda użycia i wytrzymałość. Sprawdza się podczas wielu nieprzewidzianych sytuacji.

Te akcesoria umożliwiają zorganizowanie sobie schronienia oraz pożywienia w niemal każdych warunkach outdoorowych. Przeznaczeniem innych modeli jest zapewnienie możliwości wezwania pomocy. Oferujemy wyposażenie, którego można użyć w różnych warunkach klimatycznych. Przed zakupem upewnij się, czy dany produkt jest rzeczywiście dopasowany do otoczenia, w jakim chcesz z niego skorzystać. W naszym sklepie znajdziesz zestawy, które umożliwiają przetrwanie w lesie, górach, a nawet na bagnach. Polecamy zapoznanie się z charakterystycznymi cechami każdego z nich w celu dobrania jak najlepiej dopasowanych akcesoriów.

Zestawy survivalowe

Ocena (52 ocen):

Średnia ocena: 4.8 Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Pół gwiazdki