Demobil

Filtruj

Cena:
Waga:
Producent:
Układ:
Sortuj: Cena: Nazwa:

Kurtki wojskowe i moro

Odzież wojskowa, jako ubiór specjalny, zapewnia wygodę i ochronę w każdych warunkach terenowych. Odznacza się praktycznością oraz klasyczną budową. Takie atuty posiada każda kurtka wojskowa w ofercie naszego sklepu internetowego.

Oferujemy odzież militarną w klasyczne moro oraz o wzornictwie charakterystycznym dla umundurowania armii USA. Wśród asortymentu znajdziesz praktyczne kurtki taktyczne, które sprawdzają się podczas uprawiania różnych aktywności typu outdoor. Wysoka odporność na uszkodzenia czyni z nich niezbędną część garderoby wszystkich podróżników. Z kolei modele maskujące zostały stworzone specjalnie dla zapalonych myśliwych.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wyposażenie całoroczne, jak i dopasowane do konkretnej pory roku. Wodoodporne modele bez ocieplenia polecamy na okres wysokich temperatur oraz roztopów i burz, czyli na wiosnę i lato. Z kolei kurtki ocieplane doskonale nadadzą się na jesień i zimę. Dzięki izolacji termicznej można zabrać je nawet na najdalsze wycieczki górskie. Nasze produkty powstały z odpowiednich materiałów, które zapewniają użytkownikowi wygodę i ochronę przed szkodliwymi czynnikami. Polecamy zapoznanie się z pozostałymi ubraniami militarnymi w naszej ofercie.

Kurtki

Ocena (9 ocen):

Średnia ocena: 4.4 Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Pół gwiazdki