Wysyłka

Formy płatności i wysyłki

Formy płatności:

    za pobraniem - zapłacisz przy odbiorze kurierowi, listonoszowi lub w urzędzie pocztowym. Wybierając formę płatności za pobraniem możesz również zdecydować się na dostawę przesyłką kurierską. Zapłacisz kurierowi przy odbiorze paczki.
    przelew zwykły – polega na zleceniu przelewu w twoim banku lub urzędzie pocztowym na podany w e-mailu numer rachunku w wysokości wartości zamówienia.
    PayU (przelew online, karta kredytowa) - to wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie kartą kredytową oraz szybkim przelewem z większości polskich banków.
    Zakup ratalny - W naszym sklepie możliwy jest zakup towarów w systemie ratalnym Żagiel. Minimalna kwota kredytu to 500zł. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup ratalny wybierz Żagiel jako sposób płatności.

Sposób wysyłki
Towary zamówione w sklepie internetowym www.naostrzu.pl dostarczamy na teren całej Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Na czas, po jakim zamówione produkty trafiają do rąk osoby zamawiającej, składa się czas realizacji zamówienia oraz czas, jaki jest potrzebny  kurierowi na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Kupującego adres, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.