Filtruj

Cena:
Waga:
Producent:
Układ:
Sortuj: Cena: Nazwa:

Odzież i umundurowanie wojskowe

Oferujemy odzież dla osób, które fascynują się militariami, w tym mundury wzorowane na formacji Wojska Polskiego, a także kombinezony wojskowe armii francuskiej, niemieckiej oraz wojsk brytyjskich. Do wyboru są również modele typu ACU (Army Combat Uniform) noszone przez US Army.

Posiadamy różne części odzieży. Zaczynając od nakryć głowy, są to zarówno czapki polowe, które można nosić na co dzień, jak i berety wojskowe na specjalne uroczystości. Znajdziesz u nas szeroki wybór furażerek.

Oferujemy komplety umundurowania wojskowego, a także pojedyncze elementy takie jak spodnie, koszule i koszulki. Możesz wybrać wysokiej jakości swetry, polary i kurtki, które zapewniają ochronę przed zimnem. Kolor moro sprawia, że doskonale sprawdzają się również do kamuflażu. Na ekstremalne warunki polecamy bieliznę termoaktywną, a także dodatki do munduru takie jak szaliki i paski. W naszym katalogu znajdziesz wygodne i wytrzymałe skarpety.

Dbamy o to, aby umundurowanie wojskowe odznaczało się nie tylko wiernością co do oryginału, ale również wysoką jakością i wykonaniem z dopasowanych materiałów. Po odzież z naszego sklepu internetowego mogą z powodzeniem sięgnąć survivalowcy, myśliwi, wędkarze, osoby uprawiające trekking oraz miłośnicy wielu innych aktywności outdoorowych.

Odzież i umundurowanie

Ocena (8 ocen):

Średnia ocena: 4.7 Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Pół gwiazdki