Układ:
Sortuj: Cena: Nazwa:

SIGG

Osobom, które poszukują trwałych i odpornych na uszkodzenia produktów do napojów, możemy zaoferować lekkie i wytrzymałe akcesoria marki Sigg. Ten znany na rynku survival producent z siedzibą mieszczącą się w Frauenfeld w Szwajcarii od ponad stu lat specjalizuje się w wytwarzaniu najwyższej jakości wyrobów turystycznych, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. To, co cechuje tworzone przez niego artykuły, to przede wszystkim precyzja i wysoka jakość produktów, a także wykorzystywanie starannie wyselekcjonowanych materiałów (aluminium, stal nierdzewna, plastik).

W ofercie naszego internetowego sklepu militarnego można znaleźć przede wszystkim butelki i bidony Sigg, stanowiące idealną propozycją zarówno na piknik za miastem, jak i na kilkudniową wyprawę w góry. Ergonomiczny kształt i perfekcyjne wykończenie sprawiają, że produkty te doskonale sprawdzają się także do szkoły czy do pracy. Każdy dostępny w naszym asortymencie bidon tej szwajcarskiej marki jest szczelny, funkcjonalny i wytrzymały, a także wyjątkowo łatwy do utrzymania w czystości.

Poza butelkami, w zakres naszego asortymentu wchodzą termosy obiadowe, a także kubki termiczne sygnowane logo Sigg, które idealnie nadają się do transportowania ciepłych napojów oraz posiłków.

SIGG

Ocena (11 ocen):

Średnia ocena: 4.9 Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Pół gwiazdki