Noże i ostrzałki

Nóż składany ratowniczy Martinez Albainox Seals 18128-A (1016666)

Ean: 8435119887532

Cena

76.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Poręczny nóż ratowniczy wyprodukowany przez hiszpańską firmę Martinez Albainox ze zbijakiem do szyb oraz przecinakiem do pasów. Znakomite narzędzie, które umożliwi niesienie pomocy w przypadku kryzysowej sytuacji.

Wytrzymałe ostrze o profilu recurve wykonane zostało z nierdzewnej stali pokrytej powłoką antyodblaskową. Otwieranie noża odbywa się w bardzo prosty sposób, za pomocą kołka umieszczonego na głowni lub flippera. W pozycji otwartej głownia blokowana jest blokadą typu liner-lock.

Na rękojeści umieszczono znaczek sił specjalnych amerykańskiej marynarki United States Navy SEALs.

Na końcu noża znajduje się zbijak do szyb oraz przecinak do pasów. Wygodne, codzienne noszenie zapewnia sprężysty klips umożliwiający przypięcie noża za paskiem lub o krawędź kieszeni. Do noża dołączone również wygodne etui wykonane z nylonu.

Martinez jest hiszpańską firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją markowych noży. Została założona w 1990 roku przez D. Jose Martinez w rejonie Albacete. Stawia na innowacyjność, jakość i usługi dla klientów na wysokim poziomie. Materiały użyte do produkcji noży są najwyższej jakości, dzięki czemu posłużą jego użytkownikowi długie lata.

Dane techniczne noża:

Rozmiar ostrza: 8,5 cm

Całkowity rozmiar: 20,7 cm

Wykończenie: Czarne

Grubość ostrza: 2,62 mm

Waga: 162,6 g

Rodzaj stali: 3CR13MOV

Opinie (28 ocen)

4.6