Demobil

Brytyjska koszula wojskowa Royal Air Force - niebieska (1017613)

Cena

20.00 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalna męska koszula wojskowa pochodząca z zasobów Armii Brytyjskiej. Popularny Shirt Man's RAF wykonany w kolorze niebieskim posiada krótki rękaw. Wyposażona została w pagony, zapinana na guziki. Koszula posiada dwie kieszenie na piersi. Produkt idealnie nadaje się do użytku codziennego, dla miłośników militariów, mechaników itd. Doskonale komponuje się w zestawieniu z dżinsami, bojówkami.

Klasycznie dla koszul rozmiar oznacza obwód szyi użytkownika.

Produkt w stanie bardzo dobrym - wygląda bardzo dobrze, może wymagać odświeżenia. Doskonale nadaje się do użytkowania. Może posiadać niewielkie plamki lub zabrudzenia.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Bez nazwy-1.jpg (118 KB)

Opinie (11 ocen)

4.3