Demobil

Brytyjski pas PLCE piaskowy Nexus (1018119)

Cena

35.00 PLN 29.99 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Solidny pas wojskowy koloru piaskowego (Desert), zapinany na klamrę typu fastex marki Nexus. Wykonany z grubego materiału, dzięki czemu na pewno szybko nie ulegnie zniszczeniu i posłuży nam przez długie lata. Szerokość pasa wynosi 550 mm. Zapinanie zostało wykonane w bardzo trwały sposób, dzięki czemu unikniemy pęknięcia zaczepów. Produkt kompatybilny z systemem PLCE.

Dane techniczne pasa:
Długość całkowita:
-Small: 70 cm
-Medium: 100 cm
-Large: 130 cm
Szerokość: 55 mm
Kolor: piaskowy
Zapinanie: klamra typu fastex (Nexus)
Stan: nowy

Stan: produkt znajduje się w stanie bardzo dobrym, może posiadać oznaczenia wykonane przez żołnierzy. Produkt jednak jest w 100% sprawny i nadaje się do użytkowania. Produkt w 100% sprawny.

Uwaga! Zdjęcia są poglądowe. Numer kontraktu może różnić się od tego na zdjęciu.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opinie (13 ocen)

4.9