Noże i ostrzałki

Ostrzałka elektryczna Work Sharp Combo (1020509)

Cena

330.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 3 dni

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 0.00 PLN.

Opis produktu

Work Sharp Combo to urządzenie przeznaczone dla każdego kto chce posiadać ostre narzędzie do pracy. 

Jego obsługa jest maksymalnie uproszczona: jeden kąt ostrzenia (25 st. na stronę), stała prędkość, pewne i stabilne położenie na stole roboczym. Taśma P120 jest zabezpieczona solidną obudową.

Dzięki stałej prędkości obrotowej trudniej jest o uszkodzenie krawędzi roboczej noża, a ostrzenie jest zawsze powtarzalne i daje ten sam wynik.

Otwory posiadają wkładki które pozwalają na pozycjonowanie ostrzonego narzędzia w pewny i stabilny sposób. Dodatkowym elementem poprawiającym efekty otrzenia, jest ceramiczny pręt o zmiennym przekroju. Pręt ceramiczny o innowacyjnej, klinowej konstrukcji pozwalaja wygładzić każdą krawędź tnącą do ostrości brzytwy, a także ostrzyć ząbkowane ostrza o każdym rozmiarze.

Idealny sprzęt do garażu czy warsztatu – zawsze pewny i gotowy do działania. Naostrzy wszystko, od scyzoryka do maczety. 

Bez względu na to czy nóż jest mocno stępiony czy chcesz go tylko podostrzyć, już po kilku przeciągnięciach, ostrze odzyskuje swoją ostrość, dzięki czemu ostrzałka idealnie sprawdzi się w każdej kuchni i garażu. 

W zestawie:

  • Ostrzałka Elektryczna Work Sharp Combo
  • 2 pasy ścierne o gradacji 120
  • instrukcja obsługi
  • Zasilanie 230V

Wymiary: 19 cm x 11 cm x 10,5 cm.

Producent: Work Sharp, USA

Work Sharp Outdoor to amerykańska marka innowacyjnych ostrzałek do noży i narzędzi, należąca do rodzinnego przedsiębiorstwa Darex, którego początki sięgają 1973 roku. Do firmy należą także marki: Drill Doctor obejmująca profesjonalne ostrzałki do wierteł oraz Work Sharp Culinary specjalizującą się w ostrzałkach do noży kuchennych.

Misja Work Sharp Outdoor opiera się na prostych i solidnych zasadach „tworzyć wysokiej jakości narzędzia z najlepszych komponentów oraz zapewniać doskonałe wsparcie i obsługę Klientów”.
Ostrzałki Work Sharp to inwestycja na wiele lat, którą docenią wszyscy posiadacze noży począwszy od szefów kuchni, myśliwych, majsterkowiczów, miłośników turystyki i survivalu, kończąc na wszystkich osobach używających noża na co dzień. 

Opinie (28 ocen)

4.9