Strzelectwo

Oliwa do broni Stil Crin 125 ml (10654)

Cena

19.99 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 9.99 PLN.

Opis produktu

Włoska oliwa do broni i urządzeń precyzyjnych firmy Stil Crin. Służy do czyszczenia, zapobiega korozji oraz zabezpiecza części ruchome broni przed nadmiernym zużyciem w skutek tarcia.

Puszka zaopatrzona jest w atomizer oraz specjalną rurkę umożliwiającą wprowadzanie oleju w trudno dostępne szczeliny urządzenia. Oliwa jest bezpieczna dla elementów drewnianych, jak również tych, które są wykonane z gumy, czy tworzyw sztucznych.

Oliwy są stosowane w urządzeniach mechanicznych i precyzyjnych głównie ze względu na zmniejszenie tarcia pomiędzy trącymi o siebie elementami współpracującymi. Poprawia to kulturę i płynność pracy mechanizmów, zmniejsza chrzęsty.

Oliwa jest także stosowana w celu zabezpieczenia mechanizmu podczas długotrwałego magazynowania - konserwacji.

W obu przypadkach stosowania oliwy chodzi o naniesienie jej pewnej ilości, a nie o zalanie do tzw. "pełna". Jako smar eksploatacyjny oliwa jest stosowana miejscowo w niewielkiej ilości, a jej nadmiar jest usuwany suchą ściereczką. W przypadku konserwacji na oczyszczoną i osuszoną powierzchnię nanoszona jest niewielka ilość oliwy a następnie równomiernie rozprowadzana suchą szmatką.

Dane techniczne:
Pojemność: 125 ml.
Producent: Stil Crin, Włochy

Opinie (17 ocen)

4.4