Demobil

Gogle balistyczne Foliage Green US Army (11002)

Cena

59.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Oryginalne gogle balistyczny pochodzące z zasobów US Army. Posiadają jedną dużą szybkę zapewniającą doskonały kąt widzenia. Pasek posiada regulacje, dzięki czemu bez najmniejszego problemu możemy dopasować gogle do każdego obwodu głowy, czując przy tym komfort użytkowania. Wygodne w użyciu, szybki łatwo i pewnie instalowane w oprawce, gumowe końcówki zapewniające wygodne noszenie. Oprawki wykonane z tworzywa sztucznego.
W skład zestawu wchodzi jedna para soczewek widocznych na zdjęciu. Soczewki są wymienne.

Dedykowane są przede wszystkim do używania z hełmem, kiedy najszybciej doceni się ich zalety, ale nie ma przeszkód, by wykorzystywać je również w zastosowaniach „cywilnych” – na przykład w sytuacjach, kiedy konieczny jest wysoki poziom ochrony oczu, zwłaszcza przed pyłem, kurzem czy innymi drobnymi cząstkami unoszącymi się w powietrzu. Idealnie również sprawdzą się w ekwipunku miłośników ASG oraz narciarzy.

Produkt jest używany, w stanie dobrym, może posiadać lekkie porysowania lub zabrudzenia, jako sprzęt demobilowy wymaga odśnieżenia. Gogle wysyłane są losowo spośród sztuk zamieszczonych na ostatnim zdjęciu.

Dane techniczne:
Stan: dobry (widoczny na zdjęciach)
Pochodzenie: Stany Zjednoczone, US Army
Kolor oprawek: Foliage Green
Regulacja obwodu głowy: tak

Opinie (14 ocen)

4.2