Survival i turystyka

Krzesiwo BCB Ranger Firelighting Flint CN330 (1318)

Ean: 5016543003304

Cena

28.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Krzesiwo to niezawodne, niewrażliwe na pogodę źródło ognia, a zarazem magia traperskiej przygody, której nie doświadczysz rozpalając ognisko za pomocą "bezdusznych" zapałek lub zapalniczki.

Firma BCB wyprodukowała krzesiwo Ranger Firelighting Flint CN330. Pocierając blaszką o pręt krzesamy iskrę, która pozwala na rozpalenie suchej trawy, kory itd. Przy odrobinie wprawy wszystko to przebiega sprawnie i bardzo efektownie. Rozpalisz ogień w każdych warunkach i zdobędziesz uznanie osób towarzyszących.

Długość: 60mm
Waga: 20g
Producent: BCB International, Wielka Brytania
Gwarancja: 12 miesięcy


Oryginalny produkt brytyjskiej firmy BCB International znanej także jako BUSHCRAFT™. Firma BCB została założona 1854r, od tego czasu wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych produktów. BCB to bezkompromisowa jakość, najlepsze rozwiązania i niezawodność. Sprzęt firmy BCB jest używany przez czołówkę jednostek specjalnych z całego świata, wytrawnych survival'owców i miłośników profesjonalnego outdoor'u. "W dżungli, na środku pustyni lub w połowie drogi na szczyt - gdziekolwiek jesteś, możesz liczyć na BCB".

Opinie (14 ocen)

4.8

Polecamy również

Krzesiwo z magnezją LG (436)

Krzesiwo z magnezją LG (436)

Krzesiwo to niezawodne, niewrażliwe na pogodę źródło ognia, a zarazem magia traperskiej przygody, której nie doświadczysz rozpalając ognisko za pomocą "bezdusznych" zapałek lub zapalniczki....

Chwytak Optimus Terra Pot Lifter (443)

Chwytak Optimus Terra Pot Lifter (443)

Lekki  i poręczny chwytak do naczyń turystycznych wykonany z tworzywa. Jeden z tych prostych wynalazków, które niesamowice ułatwiają obozowe życie.

Kieliszki turystyczne 30ml + etui (1181)

Kieliszki turystyczne 30ml + etui (1181)

Kieliszki wykonane są ze stali nierdzewnej. Pojemność 30 ml. Idealnie nadają się na plenerowe imprezy oraz na wszelkiego rodzaju wyjazdy. Kieliszki nie potłuką się. Zajmują...