Demobil

Koszulka termoaktywna S2005 Oliwkowa - stan jak nowy (1563)

Cena

25.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

 
Oryginalna koszulka termoaktywna Soldier 2005 pochodząca z zasobów Armii Brytyjskiej. Nowsza i jeszcze lepsza wersja koszulki Soldier 2000. Wykonana z tkaniny Coolmax o właściwościach termoaktywnych - jest to jedna z najlepiej oddychających dzianin na śœwiecie, która oferuje wysoki komfort noszenia oraz uczucie œświeżoœci. Koszulka jest bardzo przewiewna, podczas wzmożonego wysiłku bardzo szybko zbierze wilgoć z powierzchni skóry. Model Soldier 2005 od poprzednich różni się kolorem oraz innym krojem. Kolor koszulki to odcień oliwkowego - pasuje zarówno pod mundur DPM, DDPM oraz MTP. Koszulka jest wystarczająca długa, aby nie wychodziła ze spodni.

Dane techniczne produktu:
Oryginalna nazwa produktu: Koszulka termoaktywna S2005
Stan: jak nowy
Kolor: oliwkowy
Pochodzenie, armia: Wielka Brytania, Armia Brytyjska

Używana przez nas terminologia określająca stan:
-jak nowe - stan idealny, nieużywane lub niewidoczne ślady użytkowania
-bardzo dobry - używane, nie posiadające uszkodzeń, w 100% sprawne, mało widoczne ślady użytkowania
-dobry - używane, widoczne ślady użytkowania, ale nie wpływające na funkcjonalność sprzedawanego sprzętu.Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...

Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opis oraz zdjęcia są własnością firmy Naostrzu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Opinie (16 ocen)

4.3

Polecamy również

Koszula brytyjska DDPM stan DB (1521)

Koszula brytyjska DDPM stan DB (1521)

Oryginalna, kontraktowa bluza, koszula armii brytyjskiej w kamuflażu pustynnym. Koszula wykonana z wysokiej jakości materiału z dbałością o najmniejsze szczegóły - jak wszystko co...