Demobil

Spodnie brytyjskie wojskowe Combat Navy Blue No.4 stan prosto z frontu (1564810)

Cena

40.00 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Spodnie Combat FR RN Royal Navy Blue No.4

Świetne spodnie używane przez brytyjska armię. Zastąpiły w armii starsze spodnie NO.4 AWD Personal Combat System. Słyną z tego, że są bardzo wytrzymałe i trwałe, a także lekkie.

Wykonane z tkaniny trudnotopliwej w składzie 75% bawełny i 25% poliestru.
Wyposażone są w pięć kieszeni, trzy z nich zamykane są na guziki kanadyjskie z dodatkowym zabezpieczeniem - patką i zakładką, co czyni je bardzo cichymi i zabezpieczają przed wypadaniem nawet drobnych przedmiotów. Kieszenie udowe naszyte pod lekkim skosem, co ułatwia dostęp do nich. Dwie kolejne są to zwykłe kieszenie na ręce, w lewej kieszeni znajduje się dodatkowa kieszeń zabezpieczona zamkiem z przeznaczeniem na cenne przedmioty. Z tyłu, po prawej stronie znajduje się dodatkowa kieszeń zapinana na guzik. 

Doskonale nadają się na długi marsz w terenie zróżnicowanym, ponieważ posiadają specjalnie wyprofilowane szycie w kroku z wstawką, dzięki czemu nie obcierają i nie utrudniają ruchów.

Zasuwane są na zamek błyskawiczny zakończony guzikiem kanadyjskim. W nogawkach posiadają ściągacze. Wyposażone są w szerokie szlufki, dzięki czemu można stosować pasy taktyczne oraz pogrubione pasy do broni.

Stan: prosto z frontu - widoczne ślady użytkowania, posiadają uszkodzenia, dziury lub/i przetarcia i/lub plamy.

Opinie (17 ocen)

4.0