Demobil

Basha / Basza brytyjska DPM - jak nowa (1577)

Cena

129.00 PLN 125.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Oryginalna, kontraktowa basza (basha) pochodząca z magazynów armii brytyjskiej. Kamuflaż DPM. Płachta jest nieprzemakalna i nieprzewiewna. Posłuży jako schronienie czy namiot.
Sprawdzi się na wyprawach w terenie dla survivalowców, turystów, myśliwych czy wędkarzy jako ochrona przed deszczem, wiatrem i słońcem.

Wymiary: 2,5 m x 2,2 m

Stan: Produkt w stanie jak nowym - jedynie może posiadać zakurzenia spowodowane przechowywaniem na magazynie. Doskonale nadaje się do użytkowania. Basha może się różnić odcieniem kamuflazu DPM, zależnie od roku jej produkcji.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opinie (22 ocen)

4.7

Polecamy również