Noże i ostrzałki

Ostrzałka AnySharp Classic Żółta (1588452)

Cena

65.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 9.99 PLN.

Opis produktu

Ostrzałka Zobacz jak Twoje stare noże znów tną z łatwością!
Krojenie wędlin, świeżego chleba czy warzyw na sałatkę znów stanie się przyjemnością. Ostrzałka do noży AnySharp przywróci doskonałą krawędź tnącą Twoim ostrzom. PRO metalowa obudowa

Działa na wszystkich typach ostrzy - nawet ząbkowanych!
Unikalna, opatentowana ostrzałka AnySharp przedłuża życie każdego noża dzięki technologii węglika wolframu. AnySharp działa z praktycznie każdym typem noża, włączając drogie noże z hartowanej stali oraz te z ząbkowanym ostrzem (np. nóż do chleba czy nóż myśliwski). AnySharp przewyższa w ten sposób każdą stalkę, osełkę czy kamień do ostrzenia.

AnySharp, zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie
1. Bezpieczna dla dłoni - dzięki użyciu bardzo skutecznej przyssawki Power Grip, możesz
przymocować ostrzałkę do każdej gładkiej powierzchni np blatu kuchennego, eliminując konieczność przytrzymywania ostrzałki dłonią.
2. Bezpiczna dla noży - podczas przeciągania krawędzi ostrza po płytkach ostrzałki, może ona dotykać pokrywy korpusu. AnySharp posiada pokrywę wykonaną z polimeru, o wiele bardziej miękkiego od metalu, w ten sposób chroni ostrze przed uszkodzeniem.
3. Zmniejsza ryzyko skaleczeń - już po pierwszym przeciągnięciu ostrza, nawet całkiwicie tępy nóż odzyska swój perfekcyjny kąt i usunięty zostanie nadmiar metalu z krawędzi tnącej. Kolejne lekkie przeciągnięcia nadadzą mu doskonałą ostrość usuwając tylko mikroskopijne kawałki metalu.

Każdy jest ekspertem w ostrzeniu, mając najlepszą ostrzałkę na Świecie!
Optymalny kąt do zaostrzenia każdego noża z dobrej jakości stali, to 20 stopni.  Krawędzie ostrzące w AnySharp są ustawione pod takim właśnie kątem.  Osiągnięcie właściwego i stałego kąta używając stalki czy osełki to nie lada wyzwanie dla fachowca. Używając ostrzałkę AnySharp osiągniesz zawsze perfekcyjny rezultat, bez żadnych umiejętności.
Po przymocowaniu ostrzałki do blatu, przesuń nóż 3 - 4 krotnie po krawędziach ostrzących z węglika wolframu i gotowe! Pamiętaj, użyj niewielkiego nacisku przeciągając nóż i przetrzyj go przed ostrzeniem.

Łatwa i wygodna do przechowywania!
Dzięki lekkości i rozmiarom, AnySharp może być z łatwością schowana w szufladzie, szafce czy skrzynce narzędziowej. Możesz również przytwierdzić ją do lodówki lub płytek na ścianie w kuchni, by nie zajmowała miejsca na blacie, a zawsze była pod ręką.

Opinie (16 ocen)

4.2