Noże i ostrzałki

Nożyczki wielofunkcyjne 5w1 AnySharp (1588466)

Cena

62.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 9.99 PLN.

Opis produktu

Nożyczki z poręcznymi narzędziami i ostrzami z utwardzanej stali, które z łatwością przetną trudne materiały

AnySharp 5w1, to wielofunkcyjne nożyczki ogólnego zastosowania w domu, kuchni, biurze i warsztacie. Utwardzane i wygięte w łuk, ostre jak brzytwa ostrza, poradzą sobie świetnie z materiałami z którymi zwykłe nożyczki nie dają sobie rady.

Prawdopodobnie jedyne nożyczki jakich potrzebujesz! Niesamowicie wszechstronne, ergonomiczne, bezpieczne i wytrzymałe.

Posiadają ostrza z wysokogatunkowej, utwardzanej stali ze specjalną "tnącą wszystko" budową i regulacją docisku.

Te profesjonalne ostrza są tak skuteczne, że z łatwością poradzą sobie z wszystkimi materiałami od papieru, przez opakowania typu blister, karty kredytowe, wykładziny, twarde kartony a nawet kości kurczaka.

Nożyczki 5w1 są niezwykle wszechstronne, komfortowe, bezpieczne i wytrzymałe. Są wygodne w użyciu, można je myć w zmywarce oraz posiadają wbudowane, przydatne na co dzień narzędzia. Są idealne do codziennego użytku w domu, kuchni, biurze czy warsztacie. Te niesamowite nożyczki są pomocne w wielu pracach.

Cechy:

  • Specjalne "wszystko tnące" ostrza - niezależnie czy to irytujące twarde blistry, stare karty kredytowe, gałązki, warstwy tkanin a nawet kości kurczaka, nożyczki AnySharp sprawią, że praca będzie lekka. Dodatkowe ząbki na ostrzach przeciwdziałają przyklejaniu się podczas cięcia trudnych materiałów i pozwalają aby nożyce z łatwością przez nie przeszły.
  • Ostrza wygięte dla bezpieczeństwa - wygięte ostrza utrzymują Twoje dłonie z dala od ciętego materiału i wyciętych ostrych krawędzi, zapobiegając zranieniom. Wygięcie ostrzy poprawia kąt chwytu i sprawia, że nożyczki są wygodne w użyciu nawet przez długi czas używania.
  • Wygodne uchwyty - aby uczynić je jeszcze bardziej użytecznymi, specjalnie zaprojektowane rączki są wyposażone w miękkie uchwyty w miejscach w których Twoja ręka naciska. To sprawia, że nożyczki AnySharp są bardzo komfortowe i sprawiają, że możesz użyć jeszcze większej siły bez dyskomfortu czy poślizgnięć, w trakcie trudnych zadań.

Opinie (22 ocen)

4.6