Demobil

Kamizelka taktyczna wojskowa Body Cover Armour Woodland DPM - stan PzF (1588642)

Cena

9.99 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

c.jpg (392 KB)

Oryginalna kamizelka pochodząca z zasobów Armii Brytyjskiej. Produkt wykonany został w kamuflażu leśnym DPM. Produkt posiada regulację w talli przy pomocy pasków na rzep. Kamizelka zapinana na całej długości na solidny rzep. Posiada jedną kieszeń na piersi zapinana na rzep. Kamizelka nie posiada wkładu balistycznego.

Stan: prosto z frontu - widoczne ślady użytkowania, kamizelki posiadają dziury, przetarcia i/lub plamy, "przestrzelenia" (zdjęcia w aukcji ukazują jedynie model oraz krój produktu).

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opinie (17 ocen)

4.2