Strzelectwo

Wiatrówka - rewolwer Colt Python .357 2,5" 4,5 mm - black (1610338)

Ean: 4000844573421

Cena

349.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Colt Python 2,5" 4,5 mm BB CO2 to pneumatyczna replika kultowego rewolweru Magnum .357, zasilana kapsułą CO2 oraz strzelająca śrutem diabolo i BB's. Rewolwer ma solidną konstrukcją wykonaną w większości z polimeru. Kluczowe elementy tj. lufa wewnętrzna, spust, kurek oraz przyrządy celownicze są jednak z metalu, co gwarantuje niezawodne i długotrwałe użytkowanie.
Dzięki połączeniu tych materiałów rewolwer ma ciężar wynoszący zaledwie 518 g, dlatego wiatrówka może być wygodnie używana przez panie oraz młodszych strzelców.
W wiatrówce zastosowano lufę o długości 2,5 cali (63 mm), co powoduje, że rewolwer najlepiej sprawdzi się podczas strzelania na krótszym dystansie.
Colt Python 2,5" 4,5 mm BB CO2 wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanej w pionie i poziomie szczerbinki.
Za komfort strzelania oraz solidny chwyt rewolweru odpowiadają gumowane okładziny z anatomicznymi wycięciami na palce. Wszystkie mechanizmy tj. spust, wymienne wkładki bębenka, kurek oraz bezpiecznik są doskonale spasowane i cechują się wysoką kulturą pracy.
Rewolwer zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla dostarczanym z 12 g kapsuły CO2. Wystrzelony śrut diabolo osiąga wysoką prędkość początkową sięgającą ok. 100 m/s (BB's ~ 115 m/s), co pozwala na celne strzelanie na dystansie do 30 m.
Ładowanie i wymiana kapsuły CO2 są bardzo proste, wystarczy odsunąć polimerową okładzinę rękojeść, umieścić kapsułę w porcie oraz dokręcić ją za pomocą klucza imbusowego.
Klucz montażowy zamocowano na stałe do okładziny, dzięki temu jest zawsze przy wiatrówce, przez co unikamy prozaicznego problemu związanego z zapominaniem narzędzia niezbędnego do wymiany kapsuły. Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Należy pamiętać, że największy wpływ na liczbę strzałów ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.
W rewolwerze zastosowano klasyczny mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA, co oznacza, że oddanie może odbywać się z samonapinania lub po uprzednim naciągnięciu kurka.
Podczas transportu lub przenoszenia mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika nastawnego zlokalizowanego w przed kurkiem.

Dane techniczne:

Energia kinetyczna naboju - poniżej 3 J
Kaliber - 4,5 mm
Klasa celności - rekreacyjna
Pojemność magazynka - 10 szt
Prędkość początkowa - 115/100 m/s
Typ śrutu - BB, diabolo
Typ zabezpieczenia - bezpiecznik manualny
Długość całkowita - 200 mm
Długość lufy - 65 mm
Masa - 518 g

Opinie (14 ocen)

4.8