Samoobrona

Gaz Pieprzowy Szminka Twisted Up 20 ml G-031 (1638736)

Cena

39.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 3 dni

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 9.99 PLN.

Opis produktu

GAZ PIEPRZOWY HPE TWISTED UP 20 ml G031

Gaz pieprzowy w postaci szminki to świetne rozwiązanie dla kobiet. Obudowa wygląda niemalże identycznie w porównaniu ze szminką lub perfumami. Bez problemu zmieści się nawet w malutkiej torebce.
Gaz pieprzowy doskonale działa na ludzi pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Jest także bardzo skutecznym środkiem obronnym wobec agresywnych zwierząt. Gaz pieprzowy działa drażniąco na śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu, a także silne duszenie się, uniemożliwiając napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się. Jednosekundowy kontakt z substancją obezwładnia napastnika na około 30 minut.  Gaz pieprzowy zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.
System Twist Up umożliwia dyskretne wysuniecie dyfuzora z obudowy poprzez obrót górnej części szminki. Dzięki temu rozwiązaniu gaz nie uruchomi się przypadkiem w kieszeni lub w damskiej torebce. Wysunięcia dyfuzora można dokonać przy użyciu jednej ręki. Dodatkowo w górnej części przycisku dyfuzora umieszczona została strzałka wskazująca kierunek wyrzutu gazu.

Kolor wysyłamy losowo.

NA POSIADANIE GAZU NIE JEST POTRZEBNE POZWOLENIE.

DANE TECHNICZNE:

  • Pojemność: 20 ml
  • Forma rozpylania: stożek mgły
  • Zawartość OC: 10%
  • Moc: 2 000 000 SHU
  • Ilość półsekundowych strzałów: 8
  • Producent:  HPE
  • Kraj pochodzenia: Polska    

Opinie (17 ocen)

4.6