Demobil

Zestaw Płaszcz wodoodporny + maska przeciwgazowa ML MC-1 (1643939)

Cena

99.00 PLN 75.00 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 9.99 PLN.

Opis produktu

Zestaw płaszcz wodoodporny wraz maska przeciwkazowa ML MC-1 pochodzące z zasobów Wojska Polskiego.

Zestaw zawiera:
-płaszcz wodoodporny
-torba na płaszcz
-maska ML MC1 wraz z trwale zamontowaną rurą do pochłaniacza
-pochłaniacz 40 mm
-torba na maskę

1. Płaszcz
Oryginalne, kontraktowy płaszcz wodoodporny pochodzący z zasobów Wojska Polskiego. Płaszcz jest nowy, w stanie magazynowym. Jako, że pochodzi z Wojska Polskiego, możemy liczyć na najwyższą jakość produktu, spełniającego wszystkie normy militarne. Jako, że produkt pochodzi z lat 80-90 potwierdza to jego solidną jakość! Wykonane z bardzo dobrej jakości gumy. Płaszcz jest długi, osłania nas aż do wysokości kolana, w połączeniu z woderami uzyskujemy 100% wodoodporność nawet w największą ulewę. Zapinany na guziki. Regulacja kaptura odbywa się za pomocą sznurka. Płasz dodatkowo posiada torbę.

Dane techniczne:
-wodoodporne
-odporne na działanie substancji chemicznych
-zapinany na guziki
-regulacja kaptura poprzez sznurek

Uwaga! Rękawice nie wchodzą w skład aukcji, dostępne są osobno.

2. Maska przeciwkazowa ML MC-1
Maska przeciwgacowa ML przeznaczona do obrony cywilnej. Maska ML jest wierną kopią radzieckiej maski przeciwgazowej GP-4u. Posiada ona część twarzową wyposażoną w nagłowie. Maska ML nie posiada wewnętrznej półmaski. Maska wyposażona została w parcianą torbę, która stanowiła jednocześnie wstępny filtr mechaniczny. Dodatkowo w skład zestawu chodzi torba oraz rura łącząca maskę z pochłaniaczem. Nie zawiera pochłaniacza. Maska jest w stanie magazynowym. Maska zawiera nowy pochłaniacz - standard NATO 40 mm oraz torbę.

Uwaga! Maska oraz filtr nie spełnia wymogów ochrony przeciwchemicznej - wyprodukowane w latach 80-90. Maski oraz płaszcze mogą być pokryte talkiem, aby guma zachowała swoje właściwości pomimo upływu lat. Może być lekko zakurzona.

Opinie (28 ocen)

4.9