Strzelectwo

Rewolwer wiatrówka Umarex .357 (1651888)

Ean: 4000844755872

Cena

399.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Umarex .357 to metalowy rewolwer wiatrówkowy, wyposażony w wentylowaną 4 calową lufę, gumowany chwyt typu combat oraz regulowaną szczerbinkę.

Umarex .357 wzorowany jest na rewolwerze Ruger GP 100 kalibru .357 Mag, który od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych rewolwerów na świecie.

Wytrzymała konstrukcja
Rewolwer ma solidną konstrukcją wykonaną w całości z ciężkiego stopu metalu, co gwarantuje odporność na uszkodzenia oraz długotrwałe użytkowanie. Rewolwer ma klasyczne matowo-czarne wykończenie.

Metalowa konstrukcja wpływa na ciężar rewolweru, który wynosi aż 990 g, co z pewnością zadowoli fanów replik o wysokim poziomie realizmu.

W replice zastosowano lufę o długości 4 cali (102 mm), dzięki czemu rewolwer ma duży zasięg i może być z powodzeniem wykorzystywany także do strzelań tarczowych.

Umarex .357 wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz mikrometrycznej szczerbinki regulowanej w pionie i poziomie.

Za komfort strzelania oraz solidny chwyt rewolweru odpowiadają gumowane okładziny combat z anatomicznymi wycięciami na palce. Wszystkie mechanizmy tj. spust, wymienne wkładki bębenka, kurek oraz bezpiecznik są doskonale spasowane i cechują się wysoką kulturą pracy.

Obrotowy bębenek
Rewolwer ma realistyczny system ładowania składający się z uchylnego bębenka oraz 6 mosiężnych łusek, w których umieszczamy stalowy śrut BB's. Po załadowaniu łusek do bębna odciągamy kurek i rewolwer jest już gotowy do strzelania.

W komplecie znajduje się dedykowany szybkoładowacz, który umożliwia jednoczesne ładowanie łusek do bębna.

Zasilanie CO2
Rewolwer zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla dostarczanym z 12 g kapsuły CO2. Wystrzelone śruty BB's osiąga dużą prędkość początkową sięgającą ok. 120 m/s, co pozwala na celne strzelanie na dystansie ponad 30 m.

Ładowanie i wymiana kapsuły CO2 jest proste i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy odsunąć do tyłu gumową okładzinę, umieścić kapsułę w chwycie oraz dokręcić nabój za pomocą zintegrowanej śruby.

Kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Należy pamiętać, że największy wpływ na liczbę strzałów ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Mechanizm spustowy SA/DA
W rewolwerze zastosowano klasyczny mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA, co oznacza, że oddanie może odbywać się z samonapinania lub po uprzednim odciągnięciu kurka.

------------------------

Produkt wymaga oświadczenia o pełnoletności. Podczas kupna tego towaru, klient oświadcza, że ukończył 18 lat.

Zgodnie z nowelizacją Ustawy o broni i amunicji (Dz. U. 2003 Nr 52 poz. 451), wszystkie wiatrówki (zarówno z lufa gwintowana, jak i z lufą gładką) o energii pocisku poniżej 17J (dżuli), dostępne są w Polsce od 1 stycznia 2004 roku BEZ ZEZWOLENIA dla osób pełnoletnich.

DANE TECHNICZNE:
Kaliber: 4,46 [mm]
Energia kinetyczna naboju: poniżej 17J
Klasa celności: rekreacyjna
Magazynek: jest
Pojemność magazynka: 6 [szt.]
Prędkość początkowa: 120 [m/s]
Typ spustu: DA/SA (double action/single action - podwójnego/pojedynczego działania)
Typ śrutu: BB
Wymagane zezwolenie?: nie
Typ zasilania: CO2 12 g
Kolor: srebrny
Materiał obudowy: metal
Materiał okładzin: guma
Długość całkowita: 229 [mm]
Długość lufy: 140 [mm]
Masa: 1093 [g]
Producent: Umarex, Niemcy

Opinie (11 ocen)

4.8