Myślistwo

Waga elektroniczna do 150 kg RealHunter z tworzywa (1652537)

Ean: 5904441280081

Cena

169.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 3 dni

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Waga elektroniczna do 150 kg RealHunter to cyfrowe urządzenie do pomiaru ciężaru tuszy, wyposażone w czytelny wyświetlacz oraz dwa stalowe haki.
Waga ma zwartą i lekką konstrukcję, wykonaną z polimeru oraz aluminium. W zestawie znajdują się dwa stalowe haki pozwalające na szybką instalację i podwieszenie tuszy.

Urządzenie zaprojektowano jako wagę kontrolną do myślistwa, budownictwa, rolnictwa, może być jednak z powodzeniem wykorzystywana wszędzie tam, gdzie potrzebujemy mobilnego i precyzyjnego urządzenia pomiarowego. Podświetlany wyświetlacz jest bardzo czytelny i pozwala na komfortowy odczyt przy słabej widoczności lub z większej odległości.


Do obsługi urządzenia służą dwa przyciski: czerwony (On/T) - odpowiedzialny za włączanie/ wyłączenie i tarowanie, niebieski (UNIT) służący do zmiany jednostki pomiarowej oraz aktywowania blokady. Pomiar może być wyrażony w 1 z 3 dostępnych jednostek: kg, catty (jin) oraz funtach. Po dokonaniu pomiaru odczyt można zablokować na 15 sekund poprzez wciśnięcie (przez 2 sekundy) przycisku UNIT. Urządzenie wyposażono także w automatyczny wyłącznik, który po 120 sekundach bezczynności wyłącza wagę, wydłużając w ten sposób czas pracy. Waga zapewnia precyzyjny pomiar, wartość błędu wynosi 0,05 kg (0-99 kg) lub 0,1 kg (100-150 kg). Zakres pomiaru 0,2-150 kg.


Waga zasilana jest 2 popularnymi bateriami AAA. Urządzenie informuje o niskim stanie baterii oraz przekroczeniu dopuszczalnego ciężaru.

Opinie (22 ocen)

4.7