Strzelectwo

Wiatrówka Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm (1652679)

Ean: 4000844659866

Cena

2129.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 3 dni

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 0.00 PLN.

Opis produktu

Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm to zmodernizowana wersja popularnego modelu 850, wyposażona w kolbę z regulowaną baką policzkową, pojemny 8-strzałowy magazynek, lufę z gwintem zewnętrznym oraz komplet akcesoriów w postaci tłumika dźwięku, oraz celownika optycznego 6×42.

Umarex 850 M2 4,5 mm to nowocześnie zaprojektowany karabinek wyróżniający się wysoką precyzją, dużą prędkością początkową oraz wysoką kulturą pracy.

Osadę karabinka wykonano z solidnego polimeru, który dodatkowo został wzmocniony włóknem szklanym. Łoże oraz chwyt pistoletowy mają estetyczne ryflowanie poprawiające przyczepność, oraz komfort użytkowania.

Kolba ma symetryczną bakę policzkową o regulowanej wysokości (zdejmowana nakładka) oraz gumową wentylowaną stopkę, która zapewnia stabilny punkt oparcia.

Po modernizacji, na łożu zainstalowano 3 szyny Picatinny, do montażu akcesoriów strzeleckich np. bipodu TMB 2 (w zestawie) lub latarki.

Umarex 850 M2 4,5 mm zasilany jest kapsułą CO2 88 g, która pozwala na oddanie ok.220 strzałów. Dzięki zastosowaniu aluminiowego magazynka o pojemności 8 śrutów oraz 4 taktowego zamka, wiatrówka cechuje się dużą szybkostrzelnością oraz bardzo wygodną obsługą.

W momencie przeładowania aktywowany jest automatyczny bezpiecznik, który każdorazowo przed oddaniem strzału należy wyłączyć. Karabinek ma gwintowaną lufę o długości 600 mm, dzięki której już po krótkim treningu możemy uzyskać powtarzalne skupienie.

Wylot lufy zakończony jest gwintem zewnętrznym 1/2" UNF, który pozwala na montaż znajdującego się w komplecie tłumika K3 Neo silencer. To urządzenie wylotowe odpowiada za skuteczne wyciszenie odgłosu strzału oraz nadaje karabinkowi militarnego wyglądu.

Karabinek strzela śrutem diabolo w kalibrze 4,5 mm, który osiąga prędkość początkową w granicach 250 m/s.

Wiatrówka Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm ma dwustopniowy mechanizm spustowy o wyczuwalnej pracy i średnim oporze. Karabinek posiada światłowodowe przyrządy celownicze: tunelową muszkę oraz regulowaną w pionie i poziomie szczerbinkę.

Światłowody o kontrastowej (zielono-czerwonej) kolorystyce, znacznie ułatwiają zgrywanie muszki i szczerbinki, a także absorbują światło otoczenia, umożliwiając w ten sposób strzelanie przy słabym lub szczątkowym oświetleniu np. po zmroku.

Oprócz tłumika, w zestawie otrzymujemy również celownik optyczny Walther 6 × 42 montowany na standardową szynę 11 mm.

Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm to bardzo celny, wydajny oraz wygodny w obsłudze karabinek, przeznaczony do strzelania rekreacyjnego.


------------------------
Produkt wymaga oświadczenia o pełnoletności. Podczas kupna tego towaru, klient oświadcza, że ukończył 18 lat.

DANE TECHNICZNE:
Energia kinetyczna naboju: 16 [J]
Ilość szyn montażowych: 4
Kaliber: 4,5 [mm]
Klasa celności: precyzyjna
Magazynek: jest
Możliwość zamontowania: celownik laserowy, celownik optyczny, latarka, statyw
Odrzut: brak
Pojemność magazynka: 8 [szt.]
Prędkość początkowa: 250 [m/s]
Typ śrutu: diabolo
Typ szyny: 22 mm (picatinny), 11 mm (dovetail)
Wykończenie kolby/osady: polimer
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik automatyczny
Ilość strzałów z jednostki zasilania: 150
Typ zasilania: CO2 88 g
Kolor: czarny
Długość całkowita: 1186 [mm]
Masa: 3697 [g]
Elementy zestawu wiatrówki: tłumik, montaż lunety, luneta
Okres gwarancyjny: 24 miesiące
Producent: Umarex, Niemcy

Opinie (10 ocen)

4.9