Demobil

Pokrowiec Apteczka DPM Armii Brytyjskiej Medical IRR (1665483)

Cena

49.00 PLN 39.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Kontraktowa, oryginalna ładownica medyczna/apteczka. Wykorzystywany przez Armię Brytyjską do przechowywania granatów. Apteczka jest rozkładana.

Został wykonany z cordury w kamuflażu DPM, materiał ten odporny jest na uszkodzenia Zastosowanie technologii IRR pozwala obniżyć poziom promieniowania w paśmie podczerwieni.
Pokrowiec można przytroczyć klasycznie do paska, za pomocą systemu PLCE oraz przy użyciu fastexu. Doskonale sprawdzi się jako pokrowiec na inne drobne przedmioty.

Wymiary po złożeniu: 25/20/12 cm

Stan: używany, bardzo dobry

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).Opinie (16 ocen)

4.3