Demobil

Pokrowiec ładownica Armii Brytyjskiej na elektornikę oraz ID DDPM (1666229)

Cena

19.99 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Kontraktowy, oryginalny pokrowiec na drobne przyżądy elektroniczne. Wykorzystywany przez Armię Brytyjską. Wykonany w typie "Roll" - rozwijany pokrowiec z niewilkich wymiarów z kieszonką przezroczystą na przyrząd elektorniczny (wymiary kieszonki 5/9/2 cm). Pokrowiec po złożeniu zamykany na solidny rzep, który chroni nas przed samoistnym rozwinięciem się pokrowca. Po rozłożeniu pokrowca mamy również dostęp do przegrody typu "ID" o wymiarach 7/8 cm. Wykonany w systemie MOLLE. Doskonale sprawdzi się również jako pokrowiec na inne drobne przedmioty.

Został wykonany z cordury w kamuflażu DPDM, z Cordury - materiał ten jest bardzo trwały oraz odporny jest na uszkodzenia mechaniczne.

Wymiary po złożeniu: 10/13/3 cm

Wymiary po rozłożeniu: 25/10/3 cm

Stan: używany, bardzo dobry

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).Opinie (25 ocen)

4.9