Samoobrona

Karabinek na kule gumowe Heckler&Koch HK416 D T4E kal. .43 (1667863)

Ean: 4000844607829

Cena

3209.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 3 dni

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 0.00 PLN.

Opis produktu

Heckler&Koch HK416 D T4E kal. .43 to marker ram na CO2, stworzony z myślą o samoobronie oraz bezpiecznym szkoleniu osób cywilnych i służb mundurowych.
Komorę zamkową (upper receiver) i komorę spustową (lower receiver) wykonano z anodowanego aluminium oraz masywnego polimeru, co sprawia, że ciężar markera jest zbliżony do karabinka szturmowego HK 416. Marker zasila 12 g kapsuła CO2 montowana w wysuwanym magazynku mieszczącym 14 kul kalibru .43. Gazowy napęd nadaje wystrzelonym kulom wysoką prędkość początkową 125 m/s oraz wprawia w ruch zamek, w wyniku czego po każdym strzele odczuwamy odrzut.

Jedna kapsuła CO2 umożliwia oddanie 14 równych strzałów z energią do 6 J.

System „blowback” podnosi realizm strzelania z karabinka, także uczy obsługi manualnej wiernie opartej na platformie HK 416/ AR-15. Podobnie jak w wersji palnej po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kul, zamek zostaje w tylnym położeniu, a jego zwolnienie odbywa się poprzez wciśnięcie dźwigni zatrzasku suwadła. Elementem zapożyczonym z broni palnej jest także selektor trybu ognia o 3 nastawach: zabezpieczony, ogień pojedynczy, ogień ciągły. Pozostałe manipulatory markera tj. dźwignia przeładowania, bezpiecznik/ selektor ognia, zwalniacz magazynka działają identycznie jak w broni, dzięki czemu trening z wykorzystaniem markera odbywa się z zapewnieniem maksymalnego poziomu realizmu.

W zależności od potrzeb i sytuacji do karabinka HK416 D T4E możemy stosować kule gumowe (do treningu lub szkolenia) kule pudrowe (do znakowania) oraz kule pieprzowe przeznaczone głównie do samoobrony, lub jako środek przymusu bezpośredniego. Najwyższą skuteczność oraz uniwersalność zastosowań zapewnia ładowanie do magazynka różnych rodzajów kul .43 jednocześnie w konfiguracji odpowiadającej potrzebom strzelca. Z karabinka możemy strzelać ogniem pojedynczym oraz ciągłym. Skuteczny zasięg markera wynosi około 20 m.

Marker posiada łoże z system szyn R.I.S. (Picatinny) oraz grzbietową szynę, na której zamocowana jest muszka oraz przeziernika o 4 nastawach. Szyny pozwalają na stosowanie szerokiej gamy akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu, latarki oraz przyrządów optoelektronicznych. Kolbę można ustawić na prowadnicy w 4 pozycjach, co pozwala dostosować długość karabinka do anatomii i potrzeb strzelca. Producent nie zapomniał także o obustronnym zaczepie pasa nośnego (do mocowania pasa jednopunktowego) oraz dwóch punktach zaczepu standardowego pasa dwupunktowego (na kolbie i łożu).

Realistyczna obsługa, szerokie spektrum zastosowań oraz możliwość prowadzenia bezpiecznego treningu strzeleckiego powodują, że markery RAM z serii T4E cieszą się coraz większą popularnością w służbach mundurowych i firmach szkoleniowych.

DANE TECHNICZNE:
Energia kinetyczna naboju - 7.5 J
Ilość szyn montażowych: 4
Muszka: jest
Pojemność magazynka: 14 szt
Prędkość początkowa: do 100 m/s
Składana kolba: tak
Szczerbinka: jest
Typ amunicji: kule penetrujące, kule znakujące, kule gumowo-metalowe
Typ szyny : 22 mm
Typ zasilania: CO2 12 g
Długość całkowita: 805-880 mm
Długość lufy: 380 mm
Masa: 3016 g

Opinie (11 ocen)

4.3