Demobil

Brytyjska koszula wojskowa damska Khaki z długim rękawem (1669466)

Cena

29.00 PLN 9.99 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalna damska koszula wojskowa pochodząca z zasobów Armii Brytyjskiej. Popularny Shirt Woman's wykonany w kolorze Khaki posiada długi rękaw. Wyposażona została w pagony, zapinana na guziki. Koszula posiada dwie kieszenie na piersi. Produkt idealnie nadaje się do użytku codziennego, dla miłośników militariów, mechaników itd. Doskonale komponuje się w zestawieniu z jeansami, bojówkami.

Jak czytamy rozmiar koszuli damskiej?
Przykładowo rozmiar 36/96 czytamy:
-36 (pierwsza wartość) oznacza obwód szyi w centymentrach
-96 (druga wartość) oznacza obwód klatki piersiowej w centymentrach

Stan: produkt w stanie bardzo dobrym - wygląda bardzo dobrze, może wymagać odświeżenia. Doskonale nadaje się do użytkowania. Może posiadać niewielkie plamki lub zabrudzenia.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opinie (22 ocen)

4.6