Demobil

Brytyjska koszula wojskowa FAWN z długim rękawem - 10 sztuk (1670069)

Cena

75.00 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Zestaw 10 oryginalnych koszul męskich, wojskowych pochodząca z zasobów Armii Brytyjskiej. Popularny Shirt Man's wykonany w kolorze khaki - FAWN - posiada długimi rękaw. Koszula wyposażona została w pagony, zapinana na guziki. Pposiada dwie kieszenie na piersi. Produkt idealnie nadaje się do użytku codziennego, dla miłośników militariów, mechaników itd. Doskonale komponuje się w zestawieniu z dżinsami, bojówkami.

Wysyłamy 10 koszul w losowych rozmiarach - staramy się dobierać rozmiary tak aby  były jak najbardziej uniwersalne a zarazem zróżnicowane.

  • Materiał: mieszanka bawełny (ok 65%) z poliestrem (ok 35%)
  • Stan: Produkt w stanie bardzo dobrym - wygląda bardzo dobrze, może wymagać odświeżenia. Doskonale nadaje się do użytkowania. Może posiadać niewielkie śladu uzytkowania, zabrudzenia.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opinie (22 ocen)

4.9