Noże i ostrzałki

Zestaw Rzutek, noże do rzucania N-434 (1674938)

Cena

22.99 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 3 dni

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Spektakularnie wyglądający zestaw noży do rzucania, które dzięki doskonałemu wyważeniu przysporzą wiele frajdy. Rzutki o solidnej konstrukcji Full Tang nadają się dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Trening nimi to świetne ćwiczenie koordynacji oko-ręka, oceny odległości, celności i techniki rzutu. Zestaw Rzutek N-434 wyróżnia się swoim charakterystycznym, oryginalnym wyglądem.

Jedna zrzutka posiada klasyczny metaliczny kolor oraz ażurowe wycięcia w kształcie błyskawicy. Druga posiada oksydowaną powłokę o kolorze rainbow fade i wyżej wymienione wycięcia. Trzecia rzutka jest pełna i pokryta czarną powłoką z aplikacją gromu.

Noże posiadają głownie o zmodyfikowanym profilu typu spike przypominającym piorun. Każda rzutka została wykonana z jednego kawałka stali nierdzewnej typu 420. Jest to odporny na uszkodzenia i bardzo wytrzymały materiał. Wygodną rękojeść tworzy stal opleciona miłą w dotyku linką, która świetnie trzyma się dłoni i zapobiega wyślizgnięciu się noża.

W zestawie znajduje się wygodny, czarny pokrowiec z cordury, który można przymocować do paska spodni lub przytroczyć do ramienia.

Dane techniczne:

Typ noży: z głownią stałą
Profile głowni: spike
Typ ostrz: gładkie
Długość całkowita: 210 mm
Długość głowni: 95 mm
Długość rękojeści: 115 mm
Szerokość głowni: 24 mm
Grubość głowni: 2,5 mm
Waga 1 noża: 52 g
Waga zestawu: 188 g
Materiał głowni: stal nierdzewna 420
Materiał rękojeści: stal + oplot
Pokrowiec: tak, cordura
Budowa typu Full Tang
Producent: BSH
Kraj pochodzenia: PRC

Opinie (22 ocen)

4.8