Demobil

Plecak Torba Armii Brytyjskiej DPM - prosto z frontu (1676734)

Cena

24.99 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalny plecak pochodzący z zasobów Armii Brytyjskiej wykonany w kamuflażu DPM.

Plecak używany w stanie prosto z frontu - uszkodzony. Posiada uszkodzone szelki, co uniemożliwia przenoszenie go na plecach bez wcześniejszej naprawy. Doskonale sprawdzi się do przenoszenia za górny uchwyt. Może posiadać również inne wady, które opisano poniżej w sekcji "Stan". Plecak jest bardzo pojemny, dzięki czemu możemy umieścić w nim sporo przedmiotów odzież, narzędzia, akcesoria na ryby, paintball oraz wszędzie tam gdzie nizbędna jest nam solidna torba o charakterze militarnym.

Wyprodukowany tylko dla Armii co świadczy o jego niezawodności i najwyższej jakości wykonania. Uszyty z oryginalnego materiału Cordura 1000D. Posiada dużą, ładowną komorę główną, niewielką kieszeń przednią, kieszeń na klapie oraz taśmy taktyczne na dodatkowe oporządzenie. 

Na bokach posiada system umożliwiający montaż dwóch kieszeni bocznych typu Bergen - Side Pouch (nie wchodzą w skład aukcji).

Stan: Prosto z frontu (Grade III) - uszkodzone szelki, nie nadaje się do noszenia na plecach bez naprawy. Plecak posiada również odbarwiony kamuflaż, ponadto może posiadać wady użytkowe np:

-dziury, przetarcia i/lub plamy,
-popsuty zamek
-brak pasa biodrowego
-uszkodzone zapięcie fastex

Opinie (17 ocen)

4.4