Demobil

Pokrowiec na długie przedmioty Armii Brytyjskiej DPM (1677496)

Cena

49.00 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Kontraktowy, oryginalny pokrowiec na dłuższe przedmioty. Wykorzystywany przez Armię Brytyjską do przenoszenia anten i innych dłuższych przedmiotów. Doskonale sprawdzi się do przenoszenia dłuższego dowolnego ładunku. Maksymana długość przechowywanych przedmiiotów - 65 cm.

Poza dużą komorą głowną pokrowiec posiada również na przodzie mniejszą kieszeń o wymiarach 35/15 cm. Obie komory zamykane są za pomocą klamry typu Fastex.

Został wykonany z cordury w kamuflażu DPM, materiał ten odporny jest na uszkodzenia. Posiada zamki umożliwiające przymocowanie go do najpopulaniejszych plecaków Armii Brytyjskiej np. Short Rucksack. lub Long Rucksack. 

Wymiary: 65/23 cm

Stan: używany, bardzo dobry

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).Opinie (14 ocen)

4.6