Demobil

Kurtka kamizelka ocieplacz Armii Holenderskiej - czarna (1677992)

Cena

24.00 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalny ocieplacz pod kurtkę pochodzący z zasobów Armii Holenderskiej. Pierwotnie kamizelka stosowana była jako ocieplenie do kurtki.
Kamizelka idealnie nadaje się pod okrycie wierzchnie, będzie stanowiła doskonałą barierę chroniącą nas przed zimnem. Może również być wykorzystywana samoistnie jako pikowana kurtka, jednak nie może zostać zapięta.

Kamizelka nie jest zapinana. Posiada zamek umożliwiający przypięcie jej do kurtki jenak nie pozwala na zasunięcie samej podpinki.

Rozmiar: w interpretacji rozmiaru pierwsza wartość oznacza wzrost użytkownika, natomiast druga liczba jest wartością obwodu w klatce mierzonego w centymetrach.

Przykładowo w rozmiarówce Armii Holenderskiej rozmiar 5060/8085 oznacza: 150-160 cm wzrostu, 80-85 cm w klatce.

NSN: 5405-17-117-8185


Stan: bardzo dobry - podpinki pochodzą z demobilu, mogą posiadać zabrudzenia, oznaczenia żołnierzy. Mogą być również zakurzone ze względu na okres jaki spędziły na magazynowych półkach. Produkt jednak jest w 100% sprawny i spełnia swoje zadanie.


Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opis oraz zdjęcia są własnością firmy Naostrzu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Opinie (25 ocen)

4.2