Demobil

Kamizelka taktyczna Bundeswehr Flecktarn 5-teilig (1684850)

Cena

149.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Demobilgrafika_Niemcy.jpg (287 KB)

Kamizelka pochodząca z zasobów Armii Niemieckiej. Wykonana w kamuflażu Bundeswehr/Flecktarn. Zestaw wyposażony w 3 ładownice, pas oraz szelki. Zestaw zawiera najpotrzebniejsze ładownice, które idealnie sprawdzą się podczas działań w terenie. Wysyłamy zestaw do samodzielnego złożenia, dzięki temu możesz ustawić dowolną konfugirację ładownic oraz dostosować obwód pasa.

Zestaw zawiera:
-4-punktowe szelki
-pas w kolorze oliwkowym (maksymalny obwód w pasie 120 cm)
-1x Ładownica "Mehrzwecktasche" - 27 x 26 x 12 cm
-1x Ładownica "Feldflaschentasche" - 13 x 20 x 8 cm
-1x Ładownica "Spatentasche" - 19 x 25 cm

Stan: dobry - kamizelka może posiadać plamy lub otarcia. Wady nie wpływają na funkcjonalność kamizelki. Widoczne ślady użytkowania.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opinie (25 ocen)

4.0