Demobil

Koszulka Bundeswehr - coyote (1684869)

Cena

19.99 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

 Demobilgrafika_Niemcy.jpg (287 KB)
Oryginalna koszulka pochodząca z zasobów Armii Niemieckiej - Bundeswehr. Wykonana z wysokiej jakości materiału o składzie 68% bawełna, 32% poliamid.  Koszulka jest elastyczna, dzięki czemu doskonale dopasuje się do naszego ciała. Na obu rękawach znajdują się flagi Niemiec. Z przodu znajduje się podwójny rzep, wystepują również modele z pojedynczym a nawet bez. Prosimy mieć to na uwadze.

Dane techniczne produktu:
Stan: bardzo dobry, nie posiada plam i dziur. W 100% nadaje się do użytku.
Kolor: coyote/khaki
Pochodzenie, armia: Armia Niemiecka, Bundeswehr


Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...

Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opis oraz zdjęcia są własnością firmy Naostrzu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Opinie (16 ocen)

4.9