Demobil

Kombinezon ochronny gumowany SBA1 + maska GP 5 (1685628)

Cena

229.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Oryginalny, wodoodporny, gumowy kombinezon pochodzący z zasobów Armii Niemieckiej. Wyprodukowany został specjalnie dla wojska Bundeswehr. Posiada kolor szary.
W całości wykonany został z bardzo mocnej gumowanej, wodoodpornej tkaniny, posiada zintegrowany kaptur oraz buty. Dodatkowym atutem są gumowe paski na szyi i stopach ułatwiające dopasowanie.

Dodatkowo w skład zestawu wchodzi maska przeciwgazowa GP5 w stanie jak nowym. Maska zawiera pochłaniacz oraz torbę.

Kombinezon jest bardzo dobrze uszczelniony dzięki czemu możemy w nim zanuzyć się w wodzie aż do wysokości klatki piersiowej bez obawy i przedostanie się wody do środka. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam gdzie chcemy uzyskać pełną ohronę przed wodą.

Model kombinezonu: SBA 1 - NVA
Model maski: GP 5 wraz z pochłaniaczem i torbą

Stan: maska jest nowa, może mieć ślady talku. Kombineon również jest nowy, jednak jest stary z czasów NVA więc posiada widoczne ślady uzytkowania, oraz talk. Wymaga odświeżenia.

Rozmiar: zestaw trakturjemy jako rozmiar uniwersalny. Producent podaje na kombinezonie rozmiar 3 - jest to rozmiar odpowiedni dla 90% mężczyzn. Nasz model ma 180 cm wzrostu - bez problemu kombinezon pasowałby również na mężczyznę o wzroście 190 cm. Maska rówież posiada określony rozmiar - staramy się wysyłać rozmiar średni, dzięki czemu również będzie dla wszystkich odpowiednia - dodatkowo guma jest dość plastyczna prez co bez problemu dopasujemy maskę do kształtu głowy.

25.jpg (546 KB)


Opinie (10 ocen)

4.8