Demobil

Kombinezon ochronny niepalny wełniany Royal Navy Coverall Fireman (1685761)

Cena

199.00 PLN 99.00 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Unikatowy produkt pochodzący z zasobów Royal Navy. Jednoczęściowy kombinezon niepalny w kolorze kremowym pochodzący z magazynów Armii Brytyjskiej - pierwotnie wykorzystywany do gaszenia pożarów na statkach. Najwyższej jakości materiał - niepalna tkanina wełniana - jak podaje producent 200 warstw sprasowanej wełny. Kombinezon jest bardzo solidny i dość ciężki - jego waga to około 3 kg.

Zapinany za pomocą zamka błyskawicznego przykrytego listwą na rzep. Dodatkowym atutem jest możliwość zakładania kombinezonu bez konieczności zdejmowania obuwia - przy końcach nogawek umieszczono suwaki. Rękawy zakończone zostały ściągaczami dla lepszego dopasowania, zabieg ten unimożliwia wpadanie ognia oraz rozgrzanych przemiotów pod rękawy. Kombinezon posiada wysoki kołnierzy typu stójka dla lepszego zabepieczenia szyi.

Doskonale sprawdzi się do działań w miejsach gdzie występuje zagrożenie zbyt wysoką temperaturą, ogniem oraz innymi czynnikami, gdzie potrzebujemy uzyskać ochronę. Oczywiście do kombinezonu powinno się używać odpowiednich butów, rękawic oraz nakrycia głowy.

Dane techniczne:
Nazwa z metki: Coverall Fireman Heat Protective Ship Firefighters
Pochodzenie: Armia Brytyjska, Royal Navy
Kolor: kremowy
Materiał: tkanina wełniana
Zapinanie: suwak oraz rzep
Waga: około 3000 g

Stan: kombinezon w stanie dobrym. Posiada przybrudzenia, plamy na zewnątrz ze względu na użytkowanie lub magazynowanie kombinezony. Od środka jest w stanie bardzo dobrym. Nie posiada przypaleń, rozdrarć, dziur i inych wad, które negatywnie wpływały by na jego zastosowanie - ognioodporność. Posiada sprawne zamki błyskawiczne.

Opinie (17 ocen)

4.1