Survival i turystyka

Wojskowa Torba na maskę przeciwgazową Flecktarn Bundeswehr (1686261)

Cena

49.95 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalna torba pochodząca prosto z magazynów Armii Niemieckiej. Całość wykonana została z bardzo trwałej Cordury w kamuflażu Flecktarn. Produkt wyposażony został w jedną dużą komorę główną która posiada w środku nieiwelkich wymiarów kieszonkę. Dodatkowo torba w całości została podgumowana od wewnątrz co chronią ją przed wodą i wilgocią. Posiada odpinany pasek na ramie.

Torba idealnie nadaje się na wypad w plener, na ryby czy też jako torba do codziennego użytku.

Wymiary: 30 cm x 26 cm x 17,5 cm

Stan: produkt znajduje się w stanie bardzo dobrym, może posiadać ślady uzytkowania. Torba jest jednak w 100% sprawna techniczne.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opinie (13 ocen)

4.1