Demobil

Duża skrzynka amunicyjna standard NATO - stan BDB (18073)

Cena

49.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu


Skrzynka na amunicję wykorzystywana do transportu i przechowywania amunicji. Skrzynki są prostokątne i wykonane z metalu o dużej odporności na obciążenia i odkształcenia. Skrzynki pomalowane są zieloną farbą która nie odbija promieni IR oraz zabezpiecza metal przed korozją. Na górnej klapie znajduje się składana rączka transportowa. Zamykane są na pewne i wytrzymałe zamknięcie które dzięki uszczelce w pokrywie zabezpiecza wnętrze przed przenikaniem kurzu czy wody. Posiadają standard NATO.

Skrzynki tego typu idealnie nadają się jako skrzynki narzędziowe czy do przechowywania różnych przedmiotów. Dzięki temu że wnętrze zabezpieczone jest przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi skrzynki można wykorzystać jako pojemnik geocache lub survival cache. Po wyłożeniu wnętrza pianką można w nich prze wozić delikatny sprzęt i zabezpieczyć go w ten sposób przed uszkodzeniami.

Są w bardzo dobrym stanie,mogą byc lekko brudne, mogą też być w różnych odcieniach i posiadać napisy (oznaczenia magazynowe).

 

Opinie (11 ocen)

4.3