Demobil

Spodnie Bojówki ACU US Army AT-digital/UCP - stan bardzo dobry (20365)

Cena

150.00 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 8.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalne spodnie bojówki ACU (Army Combat Uniform) pochodzące prosto z magazynów US Army. Umundurowanie tego typu stosowane było przez żołnierzy na misjach w Iraku i Afganistanie. Produkt jest kontaktowy, co gwarantuje mu długotrwałość użytkowania i niezawodność.
Kamuflaż AT-digital/UCP jest zaawansowanym kamuflażem gwarantującym doskonałe, uniwersalne ukrycie dostosowującym się do warunków leśnych, pustynnych i miejskich. Posiadają wzmacniającą część materiału na kolanach, tyłku i w kroku. Rozporek zapinany na guziki z patką osłaniającą. Dodatkowo wyposażone zostały w regulowany taśmą wewnętrzną ściągacz w pasie. Dół nogawki zakończony tasiemkami do ściągnięcia, dzięki czemu mamy możliwość noszenia na bucie lub w ich wnętrzu. Szlufki na pas o szerokości 55 mm.

Spodnie wyposażone zostały w aż 8 kieszeni, dzięki czemu zmieścimy do nich całkiem spory ekwipunek, rozmieszczone zostały następująco:
-dwie klasyczne;
-dwie z tyłu;
-dwie CARGO (boczne umieszczone skośnie - doskonałe rozwiązanie przy konieczności dostepu do kieszeni w pozycji siedzącej lub leżącej).
-dwie na łydkach.

Dane techniczne spodni:
Stan: bardzo dobry
Kamuflaż: AT-digital / UCP
Pochodzenie: US Army
Rozporek: na guziki
Regulacja obwodu w pasie: tak

Opinie (17 ocen)

4.5