Demobil

Koszula Jacket Combat Temperate Weather MTP - stan jak nowy (20474)

Cena

80.00 PLN
Rozmiar
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 9.99 PLN.

Opis produktu

Oryginalna koszula pochodząca z zasobów Armii Brytyjskiej. Jacket Combat Temperate Weather przeznaczony jest do działania w klimacie umiarkowanym oraz ciepłym. Zapinana jest na całej długości zamkiem, który dodatkowo zakrywany jest listwą na rzepy typu velcro.

Bluza wyposażona jest w cztery pojemne kieszenie, dwie naramienne i dwie na klatce piersiowej.
Kieszenie naramienne wszyte pod kontem są zapinane na rzepy velcro, dodatkowo w górnej części kieszeni wszyty jest sznurek, do którego można przywiązać szczególnie ważne wyposażenie za pomocą sznurka i zabezpieczyć się w 100% przed jego zgubieniem. Na wierzchniej części kieszeni naszyte duże panele z rzepu typu velcro na różnego rodzaju plakietki, oznaczenia i morale patche. Kieszenie piersiowe są również zapinane na rzepy velcro, w prawej kieszeni znajduje się wewnętrzna kieszeń organizacyjna na trzy długopisy, a w lewej mniejsza kieszonka wewnętrzna i wszyty sznurek do zabezpieczania szczególnie ważnych przedmiotów. Niektóre bluzy nie posiadają naszywek (wysyłane losowo).

Rękawy są regulowane za pomocą dwóch małych guzików kanadyjskich i posiadają kieszenie na wkładki z neopropenu zapinane na rzep.


Dane techniczne produktu:
Oryginalna nazwa produktu: Jacket Combat Temperate Weather MTP
Stan: jak nowy
Kamuflaż: MTP
Pochodzenie, armia: Wielka Brytania, Armia Brytyjska

Charakterystyka produktu:
Zapinanie: zamek błyskawiczny przykryty listwą na rzepy typu velcro
Kieszenie: cztery
Regulacja: rękawy

Interpretacja rozmiaru:
Przykładowo rozmiar 190/112 interpretujemy nastepująco:
-pierwsza wartość 190 cm - wzrost
-druga wartość 112 cm - obód klatki piersiowej

Kamuflaż Multi-Terrain Pattern (MTP) - nowy kamuflaż Brytyjskich Sił Zbrojnych wprowadzony w 2010 roku.
Ma to być następca kamuflażu DDPM i DPM .W pierwszej kolejności umundurowanie w tym kamuflażu trafiło do wojsk stacjonujących w Afganistanie. Kamuflaż jest bardzo podobnie wybarwiony jak MultiCam, produkt amerykańskiej firmy Crye Precision. Posiada jednak znaczące różnice w układzie plam i charakterystyczne dla DPMu kropki na obrzeżach plam.
Kamuflaż MTP jest wzorem uniwersalnym, który zapewniać ma efektywne maskowanie żołnierzy brytyjskich w różnych miejscach globu. Od wzorów tego typu nie wymaga się idealnego efektu wtopienia się we wszystkie możliwe warunki terenowe,
wystarczy żeby sprawdzały się wystarczająco dobrze w każdym z nich i przede wszystkim nie demaskowały.
Sprawdzają się na obszarach o niejednorodnej scenerii krajobrazu, takich jak choćby Afganistan.
Kompozycja plam kamuflażu Multi-Terrain Pattern (MTP) łączy w sobie kolorystykę wzoru MultiCam i charakterystyczne dla brytyjskiego wzoru DPM detale i kształt plam.

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opis oraz zdjęcia są własnością firmy Naostrzu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Opinie (28 ocen)

4.4