Demobil

Chwyt przedni i szyny do AK 47 RIS Picatinny (20811)

Cena

350.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Oryginalny chwyt przedni Picatinny wykonany z wysokogatunkowego polimeru wraz z szynami RIS do broni AK 47. Produkt pochodzi z zasobów wojska i jest w 100% oryginalny. Pozwala na szybko i pewny montaż akcesoriów kompatybilnych z systemem Picatinny np. latarki, chwytu, optyki itd.. Doskonale nadaje się również do broni typu ASG. Chwyt oraz szyny są nowe, zapakowane w folię.

Dane techniczne produktu:
Materiał: wysokogatunkowy polimer
Stan: nowy
Kolor: czarny
Pochodzenie, armia: Polska, Wojsko Polskie

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opis oraz zdjęcia są własnością firmy Naostrzu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Opinie (13 ocen)

4.1