Nite Ize - Helmet Marker Plus - HMP-03 (23172)

Cena

49.90 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Światło LED umieszczone w solidnym nylonowym pokrowcu, przeznaczone do montażu na kaskach rowerowych, wspinaczkowych i hełmach.

Pozwala na wyraźne oznaczenie sylwetki w warunkach ograniczonej widoczności lub w nocy. Taśma samoprzylepna z rzepem Velcro powala na szybki montaż na kasku.

Cztery pętelki na brzegach pokrowca oraz dołączony do zestawu elastyczny montaż Gear Tie 6" pozwala podpiąć światełko do sztycy siodełka, bagażnika, plecaka, itp. Mocna dioda LED zasilana jest jedną wymienną baterią CR2032 3V, która pozwala na 75 godzin pracy lampki. Posiada ona dwa tryby świecenia - stały i pulsujący.

Cechy produktu:
- Jasna dioda LED
- tryb stały i pulsujący
- Odblaskowy wzór na pokrowcu
- Zasilanie: bateria litowa CR2032 3V
- 75 godzin pracy na jednej baterii
- Lekka, elastyczna konstrukcja
- Łatwość montażu na rzep Velcro lub Gear Tie
- Wymiary produktu: 93 x 54 x 10 mm
- Waga produktu: 20g

Nite Ize od 20 lat tworzy ułatwiające zadania dnia codziennego akcesoria, bez względu na to czy jesteśmy w domu, w pracy czy też na kilkudniowej wycieczce. Dzięki temu te doskonale przemyślane i proste w budowie produkty zdążyły już zdobyć na świecie miliony wiernych użytkowników.

W ofercie tego producenta znaleźć można szereg akcesoriów do latarek, świecące breloki, gadżety dla zwierząt, karabinki S-Biner i sprytne urządzenia do mocowania linek oraz wielorakiego zastosowania uchwyty Gear Tie.

Opinie (16 ocen)

4.2