Survival i turystyka

Nite Ize - Steelie Connect Case System for iPhone 6 - STCNTI6-01-R8 (23301)

Cena

223.88 PLN
Ilość - + szt.
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

wysyłka w 24h

Wysyłka w 3 dni

Produkt jest dostępny od ręki. Szacowany koszt przesyłki kurierskiej to 9.99 PLN.

Opis produktu

Zestaw Steelie Connect Case System do telefonu Apple iPhone 6 składa się z funkcjonalnej i wytrzymałej obudowy Connect Case z klipsem, montażu Vent Ball Mount oraz klipsa ze zintegrowanym magnesem Connect Magnet Base.

Dzięki dwóm różnym klipsom telefon z założoną budową można przenosić zarówno zaczepiony np. do krawędzi kieszeni spodni, a po jego zamianie zamontować do kratki otworu wentylacyjnego w samochodzie. Obudowa Connect Case: Wykonana została z wysokiej jakości niełamliwego poliwęglanu Lexan®. Charakteryzuje się lekką, trwałą i praktyczną konstrukcją, która gwarantuje wysoki poziom ochrony telefonu podczas codziennego użytkowania.

Connect Case pochłania wstrząsy podczas upadku, a jej smukła konstrukcja umożliwia stosowanie telefonu w stacjach dokujących. Montaż obudowy na telefonie jest niezwykle szybki i intuicyjny, odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi poprzez odgięcie jej górnej części i wsunięcie urządzenia. Connect Case posiada wszystkie wycięcia na obiektyw, zasilanie i słuchawki. Na bokach znajduje się antypoślizgowa faktura poprawiająca trzymanie telefonu.

Z tyłu znajduje się demontowany klips z Lexanu®, który pozwala na podpięcie jej do krawędzi kieszeni spodni, plecaka lub torebki. Służy on także do podłączenia obudowy do montażu Connect Cradle, a po zdjęciu klipsa do montażu Connect Mobile Mount.

Cechy produktu:
- Pasuje do Apple iPhone 6
- Wykonanie z wytrzymałego i niełamliwego Lexanu®
- Elastyczny zawias ułatwiający montaż telefonu w obudowie
- Odpinany klips ułatwiający przenoszenie Connect Case
- Odporna na upadki - Antypoślizgowa faktura na bokach
- Smukły kształt umożliwia stosowanie w stacjach dokujących
- Kolor: czarny - Wymiary: 141,6 x 70,6 x 18,9 mm
- Waga (z klipsem): 31,2g

Montaż Steelie Vent Ball Mount: Pozwala na błyskawiczne podpięcie telefonu z magnesem Steelie Magnetic Phone Socket do kratki dowolnego otworu wentylacyjnego znajdującego się na desce rozdzielczej. Steelie Vent Ball Mount składa się ze stalowej kuli osadzonej w aluminiowej obudowie wyposażonej w gumowane, nie niszczące powierzchni kratki łapki blokowane kompozytową dźwignią. Kulisty kształt montażu sprawia, że przyczepiony telefon można łatwo i wygodnie obracać w dowolnym kierunku a silikonowa wstawka w montażu Magnetic Phone Socket przy użyciu odrobiny siły z łatwością przesuwa się po gładkiej powierzchni kuli. Cechy produktu:
- Steelie Vent Ball Mount umożliwia pewne zamocowanie do kratki otworu wentylacyjnego urządzenia mobilnego z przyklejonym magnesem Steelie Magnetic Phone Socket 

- Aluminiowa obudowa z wygodnym i skutecznym mechanizmem blokującym
- Łatwa regulacja kąta ustawienia telefonu
- Estetyczna konstrukcja - Wymiary: 31,1 x 25,1 x 63,5 mm Klips z magnesem Steelie Connect

Magnet Base: Connect Magnet Base to neodymowy magnes zamknięty w obudowie z aluminium 6061 zamontowanej na klipsie kompatybilnym z obudową Connect Case. Silny magnes sprawia, że telefon może zostać także przyczepiony do dowolnej metalowej powierzchni, np. drzwi lodówki, stalowych regałów i szafek. Connect Magnet Base jest również kompatybilny z systemami mocowania telefonu Steelie Pedestal Kit oraz Steelie Car Mount Kit. Uwaga: montaż do telefonu zawiera silny magnes. Nie szkodzi on tabletom lub telefonom, jednakże nie należy umieszczać go w pobliżu takich obiektów jak karty bankomatowe, rozruszniki serca lub komputerowe dyski twarde.

Cechy produktu:
- Klips kompatybilny z obudową Connect Case
- Magnes neodymowy można bezpiecznie stosować ze wszystkimi telefonami i tabletami
- Łatwa regulacja kąta ustawienia telefonu
- Kompatybilny z innymi podzespołami systemu akcesoriów Steelie
- Wymiary: 67,3 x 31,7 x 8,2 mm
- Waga: 9g W zestawie: 1x Obudowa z klipsem Connect Case w kolorze czarnym 1x Montaż Steelie Vent Ball Mount 1x Klips z magnesem Steelie Magnetic Phone Socket

Nite Ize od 20 lat tworzy ułatwiające zadania dnia codziennego akcesoria, bez względu na to czy jesteśmy w domu, w pracy czy też na kilkudniowej wycieczce. Dzięki temu te doskonale przemyślane i proste w budowie produkty zdążyły już zdobyć na świecie miliony wiernych użytkowników.

W ofercie tego producenta znaleźć można szereg akcesoriów do latarek, świecące breloki, gadżety dla zwierząt, karabinki S-Biner i sprytne urządzenia do mocowania linek oraz wielorakiego zastosowania uchwyty Gear Tie.

Opinie (10 ocen)

4.1