Survival i turystyka

Nite Ize - KnotBone Stretch LaceLock System - Różowy - KBLL-35-2R7 (23339)

Cena

45.00 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

KnotBone Stretch LaceLock System firmy Nite Ize to zestaw dwóch sznurowadeł wykonanych z wytrzymałego oraz rozciągliwego materiału TPU (termoplastycznego poliuretanu), dwóch kompozytowych blokad KnotBone LaceLocks oraz dwóch zakończeń KnotBone Lace Caps. Płaski i cienki przekrój sznurowadeł umożliwia przeplecenie ich przez dowolną przelotkę w bucie.

System podłużnych żłobień sprawia, że węzeł trzyma pewnie a sznurowadła nie przemieszczają się. Elastyczna konstrukcja podnosi komfort użytkowania butów a nawet umożliwia ich założenie lub zdjęcie bez konieczności rozsznurowania.

KnotBone Stretch Laces w przeciwieństwie do tradycyjnych sznurowadeł są wodoodporne, łatwe w czyszczeniu oraz wytrzymałe. KnotBone LaceLocks to rozwiązanie pozwalające w szybki sposób "zawiązać" but utrzymując sznurowadła w całkowicie zablokowanym stanie aż do momentu ich zwolnienia.

W celu ich zablokowania wystarczy przepleść oba końce linek przez otwór, zaciągnąć w celu uzyskania odpowiedniego napięcia, owinąć i zablokować. Brak ruchomych części sprawia, że KnotBone LaceLock nie zostanie zablokowany błotem, lodem lub śniegiem.

KnotBone Lace Caps służą do zabezpieczenia końców sznurowadeł. Obudowa KnotBone LaceLocks oraz Lace Caps wykonana została z lekkiego, wytrzymałego tworzywa sztucznego, przez co gwarantuje wiele lat niezawodnego użytkowania.

Cechy:
- W komplecie: 2x KnotBone Stretch Laces, 2x KnotBone LaceLocks, 2x Lace Caps
- Rozciągliwa konstrukcja pozwala na dynamiczne dostosowanie się obuwia do stopy w trakcie poruszania się
- Antypoślizgowa faktura
- Odporny na promieniowanie UV poliuretan TPU
- Wodoodporne
- Płaska, niskoprofilowa i lekka konstrukcja
- Idealne dla sportowców, w tym biegaczy
- Pasują do każdego buta, można je łatwo przyciąć aby dopasować do buta
- Prosta i szybka obsługa KnotBone LaceLock
- Kolor: intensywny różowy (Hot Pink)
- Wymiary KnotBone: 45 x 19 x 9,76 mm
- Wymiary Stretch Laces: 137,16 x 0,51 x 0,1 cm
- Waga: 3g

Nite Ize od 20 lat tworzy ułatwiające zadania dnia codziennego akcesoria, bez względu na to czy jesteśmy w domu, w pracy czy też na kilkudniowej wycieczce. Dzięki temu te doskonale przemyślane i proste w budowie produkty zdążyły już zdobyć na świecie miliony wiernych użytkowników.

W ofercie tego producenta znaleźć można szereg akcesoriów do latarek, świecące breloki, gadżety dla zwierząt, karabinki S-Biner i sprytne urządzenia do mocowania linek oraz wielorakiego zastosowania uchwyty Gear Tie.

Opinie (22 ocen)

4.9