Noże i ostrzałki

Eickhorn Solingen - Bellator - 825203 (24965)

Ean: 4260042593427

Cena

928.99 PLN
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostawie.

Opis produktu

Stal: nierdzewna Boehler N695
Długość całkowita: 238 mm
Długość ostrza: 117 mm
Grubość ostrza: 4,7 mm
Rękojeść: G-10
Waga: 213g

Nóż z ostrzem stałym Bellator zaprojektowany przez Andreasa Weitzela, jednego z wiodących trenerów rosyjskiego systemu walki SYSTEMA. Podczas jego projektowania wzorowano się na głowni popularnej kozackiej szabli zwanej Szaszka. Bellator wyprodukowany został przez renomowaną niemiecką firmę Eickhorn Solingen, znaną z produkcji doskonałej jakości noży dla żołnierzy, myśliwych, strażaków oraz użytkowników cywilnych na całym świecie.

Powleczona specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie głownia o konstrukcji full tang wykonana została ze stali nierdzewnej Boehler N695 (odpowiednika 440C). Każdy nóż posiada naniesioną na ostrze nazwę, unikatowy numer seryjny, nazwisko projektanta oraz logo Eickhorn Solingen i SYSTEMA - RUSSIAN MARTIAL ART.

Okładziny o ergonomicznym kształcie i antypoślizgowej fakturze wykonane zostały z wytrzymałego kompozytu G-10 w kolorze czarnym. Chwyt poprawiają także obustronne zagłębienia pod palec.

Na końcu umieszczony jest otwór na smycz. Wraz z nożem otrzymujemy funkcjonalną pochewkę z termoformowanego Kydexu z dużym montażem Tek-Lok. W zestawie znajduje się także nawilżana olejem ściereczka do czyszczenia noża.

Niemiecka firma Eickhorn-Solingen posiada ponad 130-letnie doświadczenie w produkcji broni białej. Every Day Carry to klasa noży przeznaczonych do codzinnego noszenia w kieszeni. Firma Eickhorn posiada w swojej ofercie szeroką gamę takich noży. Nóż z serii Gentleman, Slimcut Elishewitz-I to EDC najwyższej jakości. Posiada wszystko czego można oczekwiać od współczesnych noży tego typu: bezpieczne i szybkie otwieranie jedną ręką, elegancką smukłą linię, małą wagę oraz ponadprzeciętną wytrzymałość.

Opinie (28 ocen)

4.5